Понад сотня елітних британських військовослужбовців прибули в Україну


Вони допомагають навчати українських спецпризначенців тактиці боротьби з диверсантами, снайперській підготовці та диверсіям.

Велика Британія відправила до України сотню спецпризначенців на фоні накопичення російських військ на кордоні з нашою державою.

Бійці з SAS, SBS, спеціального розвідувального полку та групи підтримки спеціального призначення працюють в Україні як військові радники.

Про це пише газета Mirror, передає Мілітарний.

«До регіону направлено спецпідрозділ Великої Британії, щоб допомогти та порадити українським військовим. Вони мають широкий набір навичок, які, безсумнівно, будуть дуже корисні українським силам», – розказало джерело видання.

Британія змогла направити до України таку велику кількість спецпризначенців, оскільки вони більше не діють в Афганістані.

Хоча певна кількість бійців з SAS та SBS все ще перебувають у Сирії та Іраку, вважається, що кількість військ там відносно невелика.

Військові інструктори з Великої Британії навчають українських військових в рамках навчально-тренувальної операції Orbital, яку започаткували після російської агресії.

Також на тлі накопичень російських військ на кордоні з Україною Британія передала нашій державі низку озброєнь, серед яких протитанкові комплекси NLAW.

17 січня 2022 року міністр оборони Бен Уоллес під час слухань у парламенті заявив, що Лондон поставить Україні легкі протитанкові оборонні озброєння.

Міністр оборони зазначив, що Велика Британія залишає за собою право надавати двосторонню підтримку Україні, коли її просять, у сферах, які краще допоможуть нашій державі захистити себе.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *