В Україні збудували перший завод з виробництва електрофурнітури


У Білій Церкві на території індустріального парку незабаром відкриється преший в Україні завод Plank, що спеціалізується на виробництві електрофурнітури. Про це повідомляє телеканал Крокус.

Засновник підприємства та інвестор Василь Хмельницький написав на своїй сторінці у Фейсбук:


Переконаний, що в Україні можна дешево та якісно виробляти все те, що імпортуємо із Польщі, Китаю та інших країн. Перша тестова продукція нашого заводу Plank вже на полицях місцевого Епіцентру. 

Бізнесмен закликав малий бізнес до співпраці, адже в планах на 2019 рік – відкрити ще два нових заводи на території індустріального парку «Біла Церква».

«У 2019 ми плануємо запустити ще два заводи в індустріальному парку. Якщо ви бізнесмен, у вас є маленьке виробництво або його прототип – приходьте, будемо разом думати, як його розширити. З маленьких кроків – до перезапуску економіки», – додав бізнесмен.

Індустріальний парк

Днями їздив до Індустріальний парк "Біла Церква". Протягом року тут збудовано перший завод Plank, який через місяць почне працювати на повну силу. Будемо виробляти електрофурнітуру. Переконаний, що в Україні можна дешево та якісно виробляти все те, що імпортуємо із Польщі, Китаю та інших країн. Перша тестова продукція нашого заводу Plank вже на полицях місцевого Епіцентру. У 2019 році ми плануємо запустити ще два заводи в індустріальному парку. Якщо ви бізнесмен, у вас є маленьке виробництво або його прототип – приходьте, будемо разом думати, як його розширити. З маленьких кроків – до перезапуску економіки. Дякую за сюжет білоцерківському телеканалу Телеканал Крокус.

Posted by Василь Хмельницький on Monday, March 4, 2019

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *