В Україні вперше відвантажили в США танкерну партію рафінованої соняшникової олії


В Україні зростають перевезення олії Дніпром.

United Barge перевезла Дніпром 100 тисяч тонн олії за півроку, завдяки чому на дороги України не виїхало 2800 автоцистерн.

4 серпня оператор річкового танкерного флоту компанія United Barge повідомила про успішне чергове перевезення 5 тисяч тонн соняшникової олії між портами Дніпро і Миколаїв. Перевезення виконувалася для компанії Bunge, призначення – Новий Орлеан, США.

Це був перший в історії випадок, коли танкер був повністю занурений олією баржами.

«Відвантаження в США з України це велика рідкість, а відвантаження рафінованої соняшникової олії танкерною партією і зовсім трапилася вперше.

Морська ланка перевезення здійснена танкером компанії Stolt, однієї з найбільших танкерних компаній світу, з флотом понад 150 танкерів. Стандарти безпеки компанії Stolt безпрецендентно високі, і компанія United Barge змогла повністю задовольнити вимоги судновласника до безпеки вироблених перевантажувальних робіт і безпечного швартування, адже безпека, екіпажу, вантажу та навколишнього середовища для нас є пріоритетом», – відзначають в компанії.

У компанії розповідають, що судновим агентом Stark Shipping спільно з вантажовідправником і судновласником було прийнято рішення про здійснення перевантаження біля причалу порту Миколаїв, з метою максимальної безпеки перевантаження і відсутність впливу погодних факторів.


Компанія створена в 2019 році для управління абсолютно новим логістичним ланцюжком постачання харчових рослинних олій по річці Дніпро та Південний Буг. Оперує флотом з 7 самохідних танкерів і однієї несамохідною наливною баржою.

Всі танкери класифіковані РСУ (Регістром Судноплавства України) та ходять під Українським прапором, пройшли ремонт і переобладнання під рекласифікацію згідно вимог РСУ на Українських судноремонтних підприємствах. На підприємстві впроваджена і діє система управління безпекою мореплавства відповідно до вимог МКУБ.

United barge в травні 2020 року здійснила першу в історії України довантаження соняшникової олії по системі борт-борт на Банку Трутаєва.

Джерело

Очередная перевозка 5000 тонн подсолнечного масла для компании Bunge, между портами Днепр и Николаев, выполнена в срок….

Posted by United Barge Company on Tuesday, August 4, 2020

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *