Відповідь директору ОГХК: Шановний Пітере, не треба ля-ля!


Судно SOURIA розвантажує ільменіт ОГХК на причал порту Феодосія в окупованому Криму

Шановний Пітере, не треба ля-ля!

Ваша компанія точно знала, куди пiде ільменіт, і свідомо реалізувала відповідну примітивну схему із залученням німецької прокладки.
Замість того, щоб вжити належні заходи з недопущення компанією АТ ОГХК прихованого постачання ільменіту в окупований Крим в інтересах російського агресора, який у 2014 році напав на Україну, захопив частину її територій і організував криваву бійню на Донбасі, ви не знайшли нічого кращого, як заявити про те, що викрита Центром “Миротворець” схема постачання є фейком.

Звертаємо вашу увагу, що Центр “Миротворець” з 2014 року лише сприяє Державним інституціям України та Державним компаніям у протидії агресивним намірам росії. Зокрема, схеми постачання ільменіту для Кримського Титану ми почали викривати з початку 2017 року. За 3.5 роки нами оприлюднено більше 60 статей. Ви можете їх уважно вивчити на інформаційному порталі Центру “Миротворець”.
https://myrotvorets.news/tag/ilmenit/

Пітере, ви далеко не перший, хто грубим “наїздом” на Центр “Миротворець” намагається прикрити викриту нами оборудку чи проблему. Зазвичай це викликає в нас бажання зайнятися цим питанням ще грунтовніше, внаслідок чого в публічному просторі з’являється ще більш розширена інформація.

Тож пристебніться, про деталі реалізованої АТ ОГХК схеми з постачання російським окупантам ільменіту з України далі буде.

Директор Центру “Миротворець”
Роман Зайцев

Журналістське розслідування групи “SeaKrime” Центру “Миротворець” щодо постачання ільменіту для потреб підприємства “Кримський Титан” за схемою Одеса-Хопа-Феодосія-Армянськ

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “Відповідь директору ОГХК: Шановний Пітере, не треба ля-ля!

  1. Пітеру спецом включаю в етер пісеньку – La La Blues, by Pokey LaFarge.

    Нехай Пітер по – ля, ля там на караоке! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *