В Україні стартували одразу кілька масштабних військових навчань


В Україні проходять одразу кілька масштабних військових навчань.

Стартували українсько-американські навчання «Rapid Trident – 2021», які  триватимуть із 20 вересня по 1 жовтня 2021 року. 

Про це повідомляє Державна прикордонна служба України.

Крім країн-організаторів, України та Сполучених Штатів Америки, в навчаннях беруть участь військовослужбовці з Болгарії, Канади, Грузії, Німеччини, Йорданії, Литви, Латвії, Молдови, Пакистану, Польщі, Румунії, Туреччини та Великої Британії.

Навчання будуть проводитись на землі, морі та в повітрі. Участь беруть 6 тис. військовослужбовців із 15 країн-партнерів. Буде задіяно до 600 одиниць військової техніки. Тільки танків буде 85, а решта броньованих машин – більше 420! Літаків та гелікоптерів – до 30, кораблів та катерів – до 20. І ще додати окремо треба 50 різних систем РСЗВ.

Вперше в історії Rapid Trident проводитимуть тактичні навчання багатонаціонального батальйону з бойовою стрільбою. Також під час навчань заплановано спільне десантування українських та американських десантників з літака військово-транспортної авіації США С-130.

Цьогорічні маневри поєднуватимуть із загальним сценарієм стратегічного командно-штабного навчання із позначенням військ «Об’єднані зусилля – 2021».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *