Найпотужніший в регіоні: У Вінниці відкрили найбільший елеваторний комплекс


«Епіцентр Агро» вводить в експлуатацію найбільший маршрутний елеватор у Вінницькій області, повідомляє АПК-Інформ.

Після добудови третьої черги Вінницький елеваторний хаб компанії «Епіцентр Агро» став найпотужнішим у регіоні серед агропромислових підприємств із доробки та зберігання зерна. Про це 17 вересня повідомила прес-служба компанії.

«В результаті реалізації «Епіцентр Агро» інвестиційної програми з розбудови інфраструктури зернового ринку України потужності з одночасного зберігання на Вінницькому елеваторі збільшилися більш ніж удвічі – на 207 тис. тонн», – зазначила керівник центрального офісу агрохолдингу та елеваторного напрямку «Епіцентр Агро» Світлана Нікітюк.

На сьогоднішній день загальні потужності цього підприємства складають 375 тис. тонн. Протягом останніх 2 років збудовано 18 нових силосів для зберігання, 4 додаткові потужні сушарки для якісної доробки с/г культур та додаткові залізничні колії задля пришвидшення відвантаження маршрутних партій зерна.

Доставка зерна на елеваторі може здійснюватися як залізницею (маршрутні партії), так і автомобільним транспортом. Наявність власного парку автозерновозів дозволяє «Епіцентр Агро» забезпечити оперативність й альтернативність у виборі способу доставку с/г культур для поклажодавців і покупців.

«Співпраця з фермерами, дрібними та середніми виробниками рослинницької продукції базується в «Епіцентр Агро» виключно на стратегії win-win. Ми пропонуємо свої елеваторні хаби як майданчики, де здійснюватиметься повний комплекс послуг (доробка зерна, зберігання та трейдинг) для регіональних агровиробників на Вінниччині та Хмельниччині», – пояснила С.Нікітюк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *