В Україні розпочато ремонт літаків-заправників Іл-78 для ВПС Пакистану


Іл-78 ВПС Пакистану Фото: Вікіпедія/Václav Paluzga

Україна розпочала ремонт літаків-заправників Іл-78 для військово-повітряних сил Пакистану. Мова йде про чотири літаки-заправники Іл-78, що зараз експлуатує Пакистан.

Про це повідомляє Український мілітарний портал із посиланням на генеральнго директора «Укрспецекспорту» Вадимома Ноздрею.

Виконавцем з українського боку виступатиме Державне підприємство «Миколаївський авіаремонтний завод «НАРП».

Дозаправка в повітрі – є важливим елементом бойової підготовки авіації, дозволяє виконувати завдання для забезпечення необхідного радіусу застосування літаків тактичної авіації.

Іл-78 ВПС Індії під час дозаправки у повітрі 

Нагадаємо, минулого року на базі бригади тактичної авіації на Хмельниччині відбувалися дослідні випробування відремонтованих на ДП «Миколаївський авіаційний ремонтний завод «НАРП»» уніфікованих підвісних агрегатів заправки УПАЗ для здійснення дозаправки літака у повітрі.

https://fb.watch/132G9obFWd/

В ході випробувань літак-заправник Су-24М, пілотований фахівцями Державного науково-дослідного інституту ВСОВТ полковником Сергієм Чижом та підполковником Віталієм Шуляком успішно провів контактування із «сушкою», пілотованою військовими льотчиками, які мають досвід дозаправки у повітрі літаків цього типу – заступником командувача Повітряних Сил ЗС України генерал-лейтенантом Аркадієм Вашутіним та начальником авіації повітряного командування «Захід» полковником Сергієм Близнюком.

Отже, Україна має технічні можливості для проведення як ремонту самих літаків, так і агрегатів заправки пакистанських Іл-78.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *