«Артем» виготовив партію некерованих авіаційних ракет РС-80 для ЗСУ


ДАХК «Артем» виготовив партію некерованих авіаційних ракет РС-80 для ЗСУ і вже завершив випробування першої партії.

В компанії очікують збільшення державного оборонного замовлення на цей тип боєприпасів.

Про це повідомляє “Укараїнський мілітарний портал” з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

«Вогневі випробування пройшли успішно, підтвердивши відповідність продукції технічним вимогам та високим стандартам якості», – повідомили у пресслужбі

Ракетні снаряди РС-80

У лютому 2020 року некеровані авіаційні ракети РС-80 з кумулятивно-уламковою бойовою частиною та РС-80ГММ з габаритно-масовим еквівалентом бойової частини було прийнято на озброєння Збройних Сил України.

Ракетні снаряди РС-80 спроєктовані ДАХК «Артем» для озброєння літаків, гелікоптерів, а також наземних платформ з використанням штатних пускових блоків.

Під час проведення державних випробувань здійснювались пуски ракет з наземних платформ, гелікоптерів та літаків, за результатами яких було визнано їх відповідність тактико-технічним характеристикам.

Некеровані авіаційні ракети РС-80 призначені для знищення живої сили противника, бронетехніки, фортифікаційних споруд та інших цілей.

Для забезпечення найбільш ефективного знищення противника, конструктори Державного акціонерного холдингу «Артем» передбачили оснащення некерованих авіаційних ракет РС-80 різними бойовими частинами та детонаторами.

Також нагадаємо, що в Україні розробили радіолокаційну головку самонаведення (ГСН) для 80-мм некерованих авіаційних снарядів РС-80 «Оскол» та С-8.

ГСН призначені для захоплення цілі по тепловому відбитку (це інфрачервоний діапазон – від 3 до 5 мкм).

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *