В цей день 15 серпня 2017 року була освячена ікона-захисниця Центру “МИРОТВОРЕЦЬ” – ВСЕВИДЯЧЕ ОКО БОЖЕ


В цей день 15 серпня 2017 року Головою Синодального управління військового духовенства Православної Церкви України Митрополитом Іоаном (Яременком) була освячена ікона-захисниця Центру “МИРОТВОРЕЦЬ” – ВСЕВИДЯЧЕ ОКО БОЖЕ.

Під час передачі освяченої ікони, Митрополит Іоан наголосив, що колектив Центру «МИРОТВОРЕЦЬ» робить велику справу, допомагаючи розрізнити і відділити правду від неправди.

«Бог, Який є найвищою правдою, хоче, щоб ми жили по правді. Тому кожного, хто за цю правду бореться, Бог укріплює та підтримує. Дана ікона буде підтримкою для всіх, хто виявляє неправду і дає змогу українцям знати правду“, – сказав Митрополит.

Довідково:
Ікона Всевидяче око Боже – рідкісна і незвичайна. На ній символічно зображене християнське розуміння космогонії. У центрі ікони Ісус Христос, який благословляє. Він знаходиться в центрі кола, від якого в різні боки відходять промені – символ благодатного світла. У наступному колі – обличчя людей. Це символ Божественних енергій та небесних безтілесних сил, які з’єднують Божественний і людський світ. Третє коло – Богородиця, Яка піднімає руки вгору для молитви. Вона заступається за людей перед Богом. Четверте коло найголовніше. Тут зображено всемогутнього Бога, Який благословляє всіх.

Всевидяче Око Боже

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *