В Севастополі спостерігається збільшення перевалки зерна


За публікаціями ЗМІ, в Севастополі збільшилась перевалка зерна, що викликає невдоволення місцевих мешканців., Матеріали, що з’явилися в медіа, збігаються з даними розслідувань групи SeaKrime. В наступному нашому матеріалі буде надано дані про кількість зерна, що вивозиться з портів окупованого Криму.

Збільшення кількості вантажних операцій з зерном в порту Севастополь вже настільки викликає невдоволення місцевого населення, що це відображається в ЗМІ.

Так, в севастопольському ЗМІ ForPost з’явилась публікація про те, що мешканці Північної сторони кажуть про проблеми з самопочуттям через великі клуби пилу та сміття з Авліти.

В публікації було розміщено фотографію судна, яке стоїть біля причалу.

По фотографії було проведено ідентифікацію, яка показала, що це сирійське підсанкційне судно FINIKIA (IMO: 9385233, MMSI: 468395000, Позивний: YKRO, Прапор: Syria [SY]). Для ідентифікації було використано фото судна з порталу МарінТрафік.

На день раніше, 19 квітня, видання Крим.Реалії також опублікувало фотографію судна FINIKIA, що стоїть біля причалу в Доковій бухті.

Розслідувальською групою SeaKrime було випущено матеріал про незаконне суднозаходження судна FINIKIA в окупований Севастополь. З 18 по 21 квітня сирійське судно завантажувало на зерновому терміналі стівідорної компанії Авліта 16 тис.тонн кукурудзи.

Судно FINIKIA зі своїм контрабандним вантажем пішло в інший турецький порт – Немрут, де було прийнято до причалу 29.04.2022. Станом на зараз, 4 травня, судно продовжує стояти біля причалу в порту Немрут.

Крим.Реалії 27 квітня 2022 опублікували ще один матеріал, в якому йшлося про 4 судна, які стояли в Доковій бухті.

Серед цих чотирьох суден нас цікавить те, що стоїть біля зернового терміналу. Ідентифікація показала, що це “Матрос Кошка” (IMO: 9550137, MMSI: 273297880, Call Sign: UBWW4, Flag: Russia [RU]).

1 травня 2022 журналісти SeaKrime випустили статтю про завантаження порушника “Матрос Кошка” на Авліті з 22 по 27 квітня 2022.

Отже, кількість зерна, яке перевалюється на Авліті за застарілими технологіями та недотриманням умов безпеки призводить до скарг місцевих мешканців Північної севастопольської сторони, що в свою чергу викликає появу матеріалів про це в ЗМІ. Фотографії, оприлюднені в медіа, підтверджують матеріали наших журналістських розслідувань.

В наступному матеріалі ми покажемо кількість зерна, що вивозиться з портів окупованого Криму.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *