В ООС вимагають від Нацради відновити мовлення армійського радіо!


Однією з восьми переможних змін в телерадіопросторі України при Президентові Петру Порошенку за 2018 рік було

  • Створення і розвиток мережі військової радіостанції «Армія FM»
  • Вперше в історії Україні створено військову радіостанцію, яка почала мовити вздовж лінії розмежування в Донецькій і Луганській областях, і отримала право мовити на межі з Кримом.

Нагадаємо, 11 червня, у Вінниці відбулася презентація військового радіо “Армія FM”, що віднедавна розпочало мовлення у Вінниці на частоті 99,3.

Однак, сьогодні склалась тривожна ситуація, що ставить під загрозу існування армійського радіо.

Командування та особовий склад операції Об’єднаних сил звернулися до членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із закликом продовжити дозвіл на мовлення єдиної військової радіостанції “Армія FM”.

Відповідне повідомлення розміщене на сторінці прес-служи ООС у Facebook.

—————————————————————————————————————–

Командування та особовий склад операції Об’єднаних сил звертається до членів Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення із закликом якомога швидше ухвалити рішення щодо продовження дозволу на мовлення єдиної військової радіостанції “Армія FM”, а також інших україномовних радіостанцій та телеканалів, що здійснюють мовлення на території Донецької та Луганської областей, а також Автономної республіки Крим.

Шостий рік поспіль частина українських територій перебуває під російською окупацією. Весь цей час на тимчасово непідконтрольних уряду України територіях ведеться масоване інформаційне зомбування українців за допомогою пропагандистських засобів РФ.

Україномовні телеканали та радіостанції в районі проведення ООС – один з дієвих засобів протистояння інформаційній зовнішній агресії, донесення до місцевих жителів, до українців на тимчасово окупованих територіях, правдивої та оперативної інформації.

І в цей непростий час постає невирішеним питання щодо продовження дозволів на здійснення мовлення україномовних телеканалів і радіостанцій, які транслюються на території Донбасу та АР Крим.

Звертаємо вашу увагу, що через неприйняття вами рішень щодо продовження дозволів, 11 липня єдине військове радіо “Армія FM” втратить мовлення в Гірнику, Бахмутівці і на Чонгарі, а з 2 серпня припиниться трансляція в Маріуполі, Бахмуті, Волновасі, Слов’янську, Краматорську, Світлодарську і Попасній.

Це, фактично, більша частина покриття “Армії FM” у районі проведення ООС. 

Ми наголошуємо, що інформаційний чинник боротьби не менш важливий, ніж збройний.

Армія FM– невід’ємна складова частина нашого інформаційного фронту у боротьбі за український Донбас, Луганщину, Крим!


Висловлюємо сподівання і переконанні, що під час наступного засідання члени Національної ради України з питань телебачення і радіомовлення ухвалять рішення та нададуть відповідні дозволи українським медіа. підтримають І “Армія FM” та решта українських мовників в районі проведення операції Об’єднаних сил продовжуватимуть наповнення ефіру у Донецькій та Луганській областях, а також АР Крим, якісним українським інформаційним продуктом!
Разом до перемоги!
Слава Україні!

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *