В окупований Севастополь для завантаження зерном знов прийшов порушник “Матрос Позиніч”


Судна, що належать компанії з бізнес-сім’ї “ОСК” продовжують вивозити зерно з окупованого Севастополя. На цей раз біля зернового терміналу Авліти було зафіксовано судно “Матрос Позиніч”.

“Матрос Позиніч” (IMO: 9573816, MMSI: 273292990, Call Sign: UBBX5, Flag: Russia [RU]) після розвантаження зерна з окупованого Севастополя в сирійському порту Латакіа знов повернувся в Чорне море 4 червня 2022.

Судно взяло курс на Керченську протоку, куди прийшло ввечері 5 червня 2022.

“Матрос Позынич” провів в Керченській протоці 2 доби, після чого 7 червня почав рухатися на південь і незабаром вимкнув судновий транспондер.

Судно пройшло вздовж південного узбережжя окупованого Криму до Севастополя. Там порушника було помітно з берега.

На фото: “Матрос Позиніч” біля Севастополя 8 червня 2022 р.

В ніч з 8 на 9 червня 2022 “Матрос Позиніч” зайшов в Севастопольську бухту, де його було ошвартовано до причалу стівідорної компанії “Авліта” (в російських реєстрах – “Авал”). Трюми судна відкриті, готові для завантаження зерна.

На фото: “Матрос Позиніч” біля зернового терміналу стівідорної компанії “Авліта” 9 червня 2022 р.

Для ідентифікації використано фотографію зі сторінки судна MATROS POZYNICH на порталі MarineTraffic. За даними порталу Equasis назва судна була змінена з Tramontana 1.02.2022. Також в лютому у судно перейшло в російську юрисдикцію і в нього з’явився російський власник та менеджмент – CRANE MARINE CONTRACTOR LLC (IMO: 5756792). 

Ідентифікація судна “Матрос Позиніч” по фото від 9 червня 2022 р.
Геолокація судна “Матрос Позиніч” по фото від 9 червня 2022 р.

Судно “Матрос Позиніч” перебуває поза зв’язком в АІС з 7 червня 2022. Схематично трек судна можна представити таким чином.

Публікації розслідувань проєкту SeaKrime щодо незаконних суднозаходжень в окупований Севастополь судна “Матрос Позиніч”.

Отже, продовжується вивезення зерна з окупованого Криму суднами, що мають відношення до Об’єднаної суднобудівної корпорації. Матрос Позиніч знов прийшов в Севастополь для завантаження зерном.

Центр «Миротворець» просить правоохоронні органи розглядати дану публікацію на сайті як заяву про вчинення діянь проти національної безпеки України, світу, безпеки людства і міжнародного правопорядку, а також інших правопорушень.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *