В окупованому Луганську “переламують” перевізників


маршрЗалучення нових перевізників і продовження часу роботи громадського транспорту допоможе розв’язати транспортні проблеми в Луганську. Про це в ході зустрічі з колективом ПАТ “Луганськ-Нива” заявив поставлений терористами голова Луганської міської адміністрації Маноліс Пілавов, пише сайт бойовиків ЛуганськІнформЦентр.

“Ми зараз перевізників потихеньку “переламуємо”. Спочатку вони працювали до 14.00, потім – до 18.00. Зараз ми наполягаємо, щоб останні рейси на всіх маршрутах були не раніше 20.00. Наше головне завдання сьогодні – привернути перевізників в місто і налагодити їх роботу до 20.00“, – зазначив він.

“Сьогодні дуже багато проблем в Луганську пов’язано з роботою транспорту. Це обумовлено тим, що за період військових дій ми втратили третину транспортних засобів. Хтось переїхав на Україну, щось забрали на військові дії, щось потрапило під обстріл. Тому сьогодні з 1200 одиниць рухомого складу в Луганську залишилося тільки близько 400″, – розповів Пілавов.

“Ці проблеми, безумовно, не дають можливості в повному обсязі забезпечувати ті потреби, які є у людей”, – додав Пілавов. Тим не менш, за словами “мера”, міська влада намагається налагодити стабільну роботу транспорту у вечірній час.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *