Терористи продовжують здійснювати збройні провокації – Тимчук


88003Протягом останньої доби не зафіксовано використання російсько-терористичними військами на Донбасі важких озброєнь, проте бойовики продовжують здійснювати збройні провокації з використанням автоматичної стрілецької зброї, РПГ, 82-мм мінометів, автоматичних гранатометів АГС-17, зенітних установок ЗУ-23-3. Крім того, терористи продовжують в інтенсивному режимі вести розвідку бойових порядків українських військ з використанням БПЛА і диверсійно-розвідувальних груп (ДРГ). Про це у Facebook написав координатор «Інформаційного Опору» Дмитро Тимчук.

Зокрема, на південний захід н.п. Щастя бойовики зробили кілька неприцільних пострілів з 82-мм мінометів у бік позицій українських військ (за нашими даними, з метою прикриття своїх спостерігачів, що оперують в «нейтральній смузі»). У районі північніше н.п.Раївка було зафіксовано переміщення декількох груп бойовиків, вогню не відкривали.

Між н.п.Красногоровка і Мар’їнка бойовики протягом 15 хвилин вели неприцільний вогонь із стрілецької зброї, також зробивши декілька пострілів з АГС-17.

Між н.п.Опитное та Авдіївка бойовики неодноразово відкривали вогонь з великокаліберних кулеметів, також двічі застосувавши РПГ з осколково-фугасними боєприпасами по одному з опорних пунктів українських військ, розташованому за кільцевою дорогою.

На ділянки розсадження-Санжарівка відзначалися дивні дії групи бойовиків. Зокрема, противник, діючи неорганізовано, демонстративно висувався у бік позицій українських військ, відкривав безладний вогонь із стрілецької зброї і так само безладно відступав. Терористи або проводили «обкатку» прибулого поповнення, або діяли, будучи в неадекватному стані.

У районі н.п. Кримське противник відкривав вогонь із ЗУ-23-2, кулеметів і автоматів у бік опорного пункту сил АТО.

У районі між н.п.Гранітне і Миколаївка бойовики також кілька разів відкривали неприцільний вогонь з кулеметів і автоматів.

За останню добу переміщень великих підрозділів противника в районі лінії розмежування не спостерігається. Два виключення:

1) північніше Луганська помічене перекидання групи бойовиків з технікою – 5 танків, 7 од. МТ-ЛБ та 2 од. БТР-70, 3 од. вантажних автомобілів з живою силою (50-60 чол). Перекидання підрозділу – в район виступу між н.п.Счастье та Станиця Луганська (на даний момент невідомо, йдеться про ротацію або посиленні раніше зосереджених в даному районі груп бойовиків).

2) відразу в декількох районах Донецька (Київський, Куйбишевський, Петровський) зафіксовано переміщення колон транспорту і бойової техніки, включаючи танки. В одній колоні – 11 одиниць броньованої техніки (4 з них танки). У другій – кілька армійських вантажівок з артилерійськими знаряддями (6-і гарматна батарея гаубиць Д-30А перекидалася в північну частину міста) у супроводі 6-і БМП-1,2. Також колона з 3-х БТР-80 і 10 вантажних автомобілів проїхала в східну частину міста.

Бойовики продовжують заходи щодо маскування своїх тактичних резервів. У районі н.п.Комсомольське (Старобешівський район) раніше розгорнутий на відкритій місцевості підрозділ РСЗО БМ-21 «Град» (6 одиниць) перемістився в найближчу лісопосадку.

Уздовж Бахмутської траси відразу на декількох ділянках бойовики посилено обладнають укриття і капоніри для особового складу і бойової техніки, у тому числі для танків. За даними групи ІС, південніше н.п.Фрунзе терористами обладнується район зосередження для 2-х батальйонів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *