В одному з мікрорайонів Миколаєва запрацювала сучасна амбулаторія


У Миколаєві відкрили нову сімейну амбулаторію в Північному.

Про це повідомляє офіційний портал Миколаївської міськради.

Позаминулого року передали приміщення площею понад 500 кв метрів на вул. Архітектора Старова, 4 А Центру первинної медико-санітарної допомоги № 4. Виконали капітальний ремонт, на який з міського бюджету спрямували понад 5 млн 600 тисяч гривень.

Відтепер майже 8 тисяч миколаївців мають змогу отримати першу медичну допомогу, записатись до сімейного лікаря, педіатра, зробити щеплення за місцем проживання.

Тут нове устаткування та меблі, комп’ютерна техніка, працює електронний запис пацієнтів до лікаря, є кабінет денного перебування на 5 ліжок. Створено комфортні умови для людей з інвалідністю: на вході встановлено підйомник, належним чином облаштовані санітарно-гігієнічні кімнати.

У закладі вже розпочали приймати пацієнтів 3 сімейні лікарі та 2 педіатри. У травні до роботи стане ще один лікар загальної практики сімейної медицини.

Наразі укладено 6 тисяч 114 декларацій. Це 80 % від усієї кількості жителів Північного. Показник, за словами начальниці управління охорони здоров’я Ірини Шамрай, найвищий серед інших мікрорайонів у Миколаєві.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *