Маріуполь отримав мобільний ЦНАП від ПРООН та уряду Канади


Адміністративні послуги стають доступніші для мешканців Маріупольської громади, яка отримала мобільний Центр надання адміністративних послуг від ПРООН та уряду Канади.

Сервіс надаватиме 435 видів послуг жителям селищ Бердянське, Покровське та Старий Крим, і завдяки ньому буде значно спрощено процес оформлення документів майже 11 тисячам осіб.

Мобільний ЦНАП розрахований на чотири робочі місця, має ліфт для людей з інвалідністю, системи освітлення, внутрішнього живлення, підключення до зовнішньої мережі електропостачання, додаткового живлення (генератор) та може трансформуватися в робочий режим за 10—15 хвилин.

Загалом ПРООН та уряд Канади передали десять мобільних Центрів надання адміністративних послуг жителям Донеччини та Луганщини. Їхня закупівля й обладнання здійснювались в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки уряду Канади.

Мережа центрів покриває віддалені райони Новоайдарської, Гірської, Попаснянської, Станично-Луганської та Сєвєродонецької громад, що на Луганщині, та Маріупольської, Курахівської, Сіверської, Мар’їнської й Вугледарської громад, що на Донеччині.

Нові машини курсують, зокрема, й у районах, наближених до лінії зіткнення, включно з відвідуванням КПВВ.

Джерело: Голос України.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *