В Одеському морському порту завершені роботи з експлуатаційного днопоглиблення. Про це повідомила прес-служба адміністрації порту.
Днопоглиблювальні роботи в Аванпорті необхідні для маневрування суден, що заходять або виходять із порту.
«Для адміністрації порту і портових операторів було вкрай важливо виконати ці роботи для відновлення паспортних глибин. Від цього багато в чому залежить постановка до причалів і обробка флоту, особливо великотоннажного, на який зараз переходять багато судновласників», – зазначив начальник адміністрації порту Ігор Ткачук.
За словами головного інженера адміністрації порту Олексія Калюжного, подібні роботи не проводилися в порту понад три роки. Обсяг черпання склав 91,056 тис. кубометрів, вартість – 22,5 млн грн. Підрядником виступило ТОВ «СМД-Інвест».

