У Святогірську триває будівництво військового госпіталю


На будівництво нового чотириповерхового корпусу госпіталя ветеранів війни у Святогірську було виділено з обласного бюджету 40 млн. грн.

Будівлю загальною площею 3,5 тис кв м планують звести до кінця цього року, – повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук голова Донецької ВЦА Олександр Куць.

У наступному році проводитимуться внутрішні роботи та буде придбана основна частина медичного обладнання – кошти на це також будуть виділені з обласного бюджету.

За словами головного лікаря обласного госпіталя ветеранів війни Миколи Присяжного, у новому корпусі пацієнтам надаватимуть діагностичні послуги, проводитимуть фізіотерапевтичні та реабілітаційні процедури, функціонуватиме басейн, операційний блок для проведення операцій поліклінічного впливу.

Поки будуються стіни, вже оголошений конкурс на придбання необхідного обладнання – воно поставлятиметься по мірі готовності приміщень.

Зараз у госпіталі облаштовано 180 ліжок: 80 терапевтичних, 40 кардіологічних та 60- неврологічних. Відкриття нового корпусу дозволить розширити спектр послуг та підвищити якість обслуговування пацієнтів. 

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *