В Луганській обласній дитячій лікарні відкрили три нові відділення


В Луганській обласній дитячій лікарні, що знаходиться у Лисичанську, відкрили три нові відділення: планової хірургії, екстреної хірургії та ендоскопії, – про це повідомляє прес-служба Луганської ОДА.

Сьогодні Луганська обласна дитяча клінічна лікарня за рівнем технічної оснащеності є одним з кращих медичних закладів в Україні. Найголовніший показник нашої спільної роботи – це врятовані життя маленьких співгромадян», – зазначив голова Луганської ОДА Юрій Гарбуз.

Як повідомив очільник Луганщини, показник малюкової смертності порівняно з попереднім роком вдалося знизити удвічі, перинатальної – у 2,5 рази.

На придбання медичного та технологічного обладнання для ЛОДКЛ було використано бюджетних коштів на суму 140,0 млн. грн. Крім того, у вигляді благодійної допомоги надійшло медичного обладнання на суму близько 20 млн. грн.

Довідково: З 11 березня 2015 року Луганську обласну дитячу клінічну лікарню передислоковано на територію, підконтрольну українській владі, до м. Лисичанська, але наявна матеріальна база була фактично відсутня. Більше 1 млн мешканців, з яких близько 130 тисяч складають діти, не мали змоги отримувати високоспеціалізовану медичну допомогу ІІІ рівня та вимушені виїжджати на консультації та оперативні втручання в інші регіони України.

За рахунок коштів обласного бюджету було розроблено проектно-кошторисну документацію, на підставі якої було затверджено загальну вартість будівництва у сумі 68 млн грн.

На сьогоднішній день вже відремонтовані психо-неврологічне відділення, травматологічне, хірургічне, ЛОР-відділення, урологічне, операційний блок, реанімація, харчоблок, пральня, аптечний склад, адміністративний корпус, хол та сходові площадки.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *