В Карпатах будують містечко гуцульських хобітів з трилогії «Володар перснів»


Вже цього літа у Карпатах, з’явиться нове незвичайне поселення для туристів. На цю мить у селищі Верховина Івано-Франківської області завершено другу чергу будівництва казкового містечка Хобітхіл (Hobbithill) з трилогії «Володар перснів».

Повідомляється, що єдиною домінуючою релігією Хобітхілу є любов до України, збереження та відтворення традицій жителів карпатських гір та віра в добро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на lviv1256

Завершити роботи з облаштування Хобітхілу планують вже цього липня. За словами організаторів – проєкт є перш за все місцем для проживання туристів, а не для простого відвідування.

Для зведення містечка не було зрубано жодного дерева, ба навпаки – було висаджено 500 яличок та багато декоративних рослин. Зараз ще саджають фундук і коркові дерева. І звісно багато квітів.

На гірській поляні ми побудуємо казкове містечко, яке ви бачили в фільмі “Володар перснів”! Але це буде не бутафорське кіношне поселення, а справжнє, реальне, екологічне, сучасне, енергозберігаюче, казкове містечко, – пише автор проєкту Андрій Боєчко.

В містечку працюватиме колиба, санна та лижна траси, траса для зорба, тарзанка і багато інших атракцій для дітей.

В Хобітхілі працюватимуть також майстерні гончарів, ковалів, килимарів та різьбярів ( звичайно, трохи згодом). Там навчатимуть дітей традиційним карпатським ремеслам. В місті постійно працюватимуть спортивні та туристичні інструктори. Окремою окрасою міста стане озеро з форелями та осетрами.

Перші 10 хобітських криївок будуть готові до прийому гостей з 15 червня. Однак, не всі хатини здаватимуться в оренду. Кілька мешканців Хобітхілу житимуть там постійно.

Оскільки Хобітхіл – це казкове місто-країна, в нього буде: 1. Герб 2. Гімн 3. Прапор 4. Валюта 5. Конституція 6. Декларація про Незалежність від орків 7. Обрана влада 8. Митниця 9. Жандармерія 10. Військо 11. Шрифт 12. Символи 13. Правила 14. Суд 15. Преса 16. Пошта. Кожен мешканець Хобітхіла матиме паспорт гуцульського Хобіта.

Рішення про будівництво казкової країни було прийняте після затвердження державної програми розвитку Карпат.

Donate to Myrotvorets

1 коментар до “В Карпатах будують містечко гуцульських хобітів з трилогії «Володар перснів»

  1. Я б не відмовився бути інвестором такого будинку. Де є точна інформація про ціни?
    0675833040

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *