Чергову партію з 4 одиниць танків Т-64 та 2 одиниць танків Т-72 передало українському війську Державне підприємство “Львівський бронетанковий завод”.
Про це повідомила пресслужба Укроборонпрому.
Львівський бронетанковий завод
Державне підприємство з 76-річним досвідом роботи, яке займається не тільки ремонтом, але і виготовленням бронетехніки, а саме: виготовлення броньованих пожежних машин ГПМ-72 та ГПМ-54, броньованих ремонтно-евакуаційних машин БРЕМ “Лев” та БРЕМ “Зубр” та тактичної броньованої колісної машини “Дозор-Б”.
Також підприємство здійснює капітальний ремонт і модернізацію танків Т-72, Т-64 та Т-55 і низки спеціальних інженерних машин, таких, як броньована машина розмінування БМР-2 та інженерна машина розгородження ІМР-2.
Підприємство входить у п’ятірку найбільших платників податків області та забезпечує роботою понад 700 працівників.