В Ізюмі поховали 8 членів однієї родини, яких вбили російські авіабомби


Ізюм, центр Ізюмського району Харківської області, місто, яке лежить на Слобожанщині, коло підніжжя найвищої в Харківській області гори Кременець на звивистому березі Сіверського Дінця, було сильно пошкоджене на початку російсько-білоруської агресії. З 7 березня 2022 року було тимчасово окуповане російськими загарбниками, 10 вересня 2022 року звільнено від окупантів підрозділами ЗСУ.

Джерело: Букви.

В Ізюмі попрощалися з Жихарєвими-Столпаковими: 8 членів родини загинули внаслідок авіаудару російських фашистів в березні 2022 року.

9 березня 2022 року окупанти зруйнували будинок, в підвалі якого ховалися цивільні мешканці. Під руїнами тоді загинуло 50 людей. Серед них – родина з восьми людей.

Під час окупації російські військові не дозволяли підходити до руїн будинку. Галина Жихарєва щодня впродовж півтора місяця приходила на Першотравневу, 2, аби знайти рідних.

У п’ятиповерхівці на Першотравневій жили чотири покоління родини — 49-річний син Олександр Жихарєв, його 69-річна теща Людмила Сокол, 49-річна дружина Тетяна, їхня 31-річна донька Олена Столпакова та її 33-річний чоловік Дмитро Столпаков з двома дітьми — 5-річною Олесею та 8-річною Олександрою — та друга донька 13-річна Марія Жихарєва.

📷: Денис Глушко

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *