В Борисполі збудували першу чергу бісквітної фабрики Roshen на 1000 робочих місць


В Борисполі збудували першу чергу бісквітної фабрики Roshen на 1000 робочих місць

Це перший етап будівництва. Вже скоро перша черга бісквітної фабрики почне випускати продукцію. Повне введення проекту в експлуатацію заплановано до 2020 року. Будівництвом фабрики займається компанія IBC Holding.

Загальні інвестиції на першому етапі склали близько 1,5 млрд грн, з яких 1,2 млрд грн – будівельна частина.

Вироблена продукція буде направлятися як на внутрішній ринок країни, так і на експорт – в усі ті країни, на яких вже представлена продукція корпорації: Близький Схід – Ірак, Саудівська Аравія, Йорданія; Східна Європа – Польща, Литва, Румунія, Болгарія; країни СНД.
Загальна потужність нової фабрики складе 20,000 т.

В Борисполі збудували першу чергу бісквітної фабрики Roshen на 1000 робочих місць

В Борисполі збудували першу чергу бісквітної фабрики Roshen на 1000 робочих місцьЦе перший етап будівництва. Вже скоро перша черга бісквітної фабрики почне випускати продукцію. Повне введення проекту в експлуатацію заплановано до 2020 року. Будівництвом фабрики займається компанія IBC Holding.Загальні інвестиції на першому етапі склали близько 1,5 млрд грн, з яких 1,2 млрд грн – будівельна частина.Вироблена продукція буде направлятися як на внутрішній ринок країни, так і на експорт – в усі ті країни, на яких вже представлена продукція корпорації: Близький Схід – Ірак, Саудівська Аравія, Йорданія; Східна Європа – Польща, Литва, Румунія, Болгарія; країни СНД. Загальна потужність нової фабрики складе 20,000 т.

Posted by Ukraine Now on Thursday, July 12, 2018

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *