В Білій Церкві відкрили перший у Східній Європі інноваційний завод з виробництва препаратів із плазми крові


20 вересня, на території вітчизняного науково-виробничого комплексу Biopharma (м. Біла Церква, Київська область) відбулося офіційне відкриття заводу-фракціонатору з виробництва препаратів з плазми крові.

Про це повідомляє Ukraine News з посиланням на прес-службу інвестиційної компанії Ufuture.

Будівництво нового об`єкту та пуско-налагоджувальні роботи тривали близько 4 років. За цей час у завод було інвестовано понад $75 млн, в тому числі кошти іноземних інвесторів.

В сусідніх країнах немає заводів-фракціонаторів плазми, найближчі знаходяться в Австрії, ПАР і Китаї. Унікальна технологія, яка дозволяє виготовляти препарати, що рятують життя, втілена завдяки передовим дослідженням та розробкам, обладнанню з GMP-сертифікацією та інвестиціям.

Проектна потужність підприємства дозволяє переробляти до одного мільйона літрів плазми на рік, що повністю забезпечує потреби України у препаратах крові. Відтепер їх не потрібно імпортувати, і це дає державі можливість заощаджувати близько 100 млн доларів щороку.

Крім того, запуск нового заводу дозволить Biopharma подвоїти суму податків до місцевого та державного бюджетів і зробить компанію найбільшим платником податків у Білій Церкві, який сплачуватиме сумарно більше, ніж всі місцеві підприємства разом.

На новому заводі встановлено обладнання світових виробників галузі: Stilmas, Olsa, GEA Westfalia, General Electric healthcare, Pall, Steriline. Підприємство має три лінії з випуску альбуміну, імуноглобуліну та препаратів фактора VIII, які необхідні в тому числі для лікування раку, гемофілії, важких травм і опіків, а також для лікування вагітних.

▶ Biopharma — вітчизняна імунобіологічна фармацевтична компанія, яка розробляє та продукує препарати з плазми донорської крові людини, рекомбінантні препарати, пробіотики на основі спороутворюючих бактерій, а також традиційні лікарські засоби. Підприємство випускає близько 20 млн упаковок препаратів на рік. Кількість працівників – понад 500 осіб. Підприємство експортує препарати у 36 країн. Мінімум 4 рази на рік Biopharma проходить перевірку якості у іноземних та українських аудиторів.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *