Швидкісною авіадоставкою “Нової Пошти” вже скористалися одержувачі в 6 містах України


Авіакомпанія “Елерон”, яка виконує тестові авіаперевезення для “Нової пошти”, вже здійснила понад шість рейсів для поштово-логістичного оператора за маршрутом Київ-Львів. Крім цих двох міст, доставлені по повітрю відправлення отримали клієнти “Нової поштою” в Дніпрі, Харкові, Маріуполі та Старобільську. Активно діє й повітряна лінія Львів – Дніпро.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  • Нагадаємо: Українська авіакомпанія «Елерон», що базується в Міжнародному аеропорту Рівного, придбала собі один з найвідоміших літаків моделі Ан-26, що знімався у голівудському бойовику «The Expendables».
  • Саме цей Ан-26 брав участь у зйомках фільму «Нестримні-3», в головних ролях якого відзнялись Сильвестр Сталлоне, Джейсон Стетхем, Арнольд Шварценеггер, Антоніо Бандерас, Уеслі Снайпс, Мел Гібсон, Дольф Лундгрен та інші. Спеціально для зйомок у фільмі літак отримав специфічну ліврею.

“Запуск тестової авіадоставки пройдено вдало! Власник бортів — авіакомпанія” Елерон ” – виявився надійним і перспективним партнером, оперативно і професійно спрацювали авіаційні служби Львова та Жулян. Було виконано 6 рейсів за маршрутом Київ-Львів-Київ, в яких ми підтвердили успішність послуги same day, а також здійснили доставки next day за напрямками Львів-Дніпро, Харків, Маріуполь і Старобільськ”, – поінформував Поперешнюк.

Він зазначив, що відстані між даними містами досягають 1,5 тис. км, і, за його словами, навіть за умови ідеальних доріг, автотранспортом забезпечити таку оперативність доставки “було б неможливо”.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *