В Азовському морі за підтримки авіації відбулися навчання малих броньованих катерів


В Азовському морі екіпажі малих броньованих катерів «Кременчук» та «Лубни» зі складу ООС провели чергові навчальні маневри з практичним виконанням стрільб з кормового та носового артилерійських модулів, повідомляє прес-центр операції Об’єднаних сил.

У відомстві зазначили, що навчання у морі проводилися за підтримки морської авіації. Для цього залучався вертоліт Мі-14 авіаційної бригади ВМС ЗС України.

Під час навчань військові моряки відпрацювали тактичне маневрування, вихід в атаку на виявлену морську ціль з використанням сучасних цифрових засобів радіоелектронної боротьби, а також тренування з протиповітряної оборони та зв’язку.

Подібні навчання дозволяють підвищити злагодженість екіпажів малих броньованих катерів та утримувати на належному рівні готовність морської компоненти Об’єднаних сил до реагування на розвиток подій в районі відповідальності.

Морська компонента Об'єднаних сил готова до реагування на загострення ситуації в районі відповідальності#ООС #операція_ОСВ Азовському морі екіпажі малих броньованих катерів "Кременчук" та "Лубни" зі складу провели чергові навчальні маневри з практичним виконанням стрільб з кормового та носового артилерійських модулів. Навчання у морі проводилися за підтримки морської авіації. Для цього залучався вертоліт Мі-14 морської авіаційної бригади ВМС ЗС України.Під час навчань військові моряки відпрацювали тактичне маневрування, вихід в атаку на виявлену морську ціль з використанням сучасних цифрових засобів радіоелектронної боротьби, а також тренування з протиповітряної оборони та зв’язку.Подібні навчання дозволяють підвищити злагодженість екіпажів малих броньованих катерів та утримувати на належному рівні готовність морської компоненти Об'єднаних сил до реагування на розвиток подій в районі відповідальності.

Posted by Операція об'єднаних сил / Joint Forces Operation on Sunday, May 26, 2019

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *