Уже четвертий тролейбус Вінницької збірки вийшов на маршрути міста


КП «Вінницька транспортна компанія» у 2019 році зібрала силами тролейбусного депо чотири нових тролейбуси. Четвертий тролейбус «VinLine» з деповським номером 044 після завершення випробувань почав експлуатуватися 2 січня 2020 року.

Нагадаємо:

Автономний хід тролейбуса — до 5 кілометрів. Хоча тролейбус «VinLine» і будується на підставі таких же кузовів, як і серійні тролейбуси «Південмашу» «Дніпро», вінницький тролейбуси по дизайну значно відрізняються від дніпровських.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Пасажирський транспорт.

Раніше Мyrotvorets News повідомляв:

Збірка тролейбусів в умовах тролейбусного депо КП «Вінницька транспортна компанія» проводиться з готових кузовів МАЗ 203 з ходовою частиною виробництва Мінського автозаводу. На ці кузова встановлюється тяговий електродвигун, компресор з приводом, а також електронна система управління тяговим електродвигуном, статичний перетворювач для живлення низьковольтних пристроїв і систем, тягові акумулятори та інше електрообладнання.

Електрообладнання для збірки тролейбуса поставляє київська компанія «Політехносервіс».

За словами директора КП «Вінницька транспортна компанія» Миколи Луценка, збірка тролейбусів в умовах депо для підприємства вигідніше, ніж закупівля нових серійних тролейбусів. Керівник каже, що вартість зібраного в Вінниці тролейбуса становить близько 5 мільйонів гривень.

Зауважимо, що після закупівлі партії з 40 нових «Богданів» Т701.17 у 2014 році, КП «ВТК» до 2019 року не закуповував нових тролейбусів. Це пов’язано з тим, що Вінницька транспортна компанія освоїла технологію проведення капітально-відновлювального ремонту тролейбусів ЗиУ-682, які до сих пір складають основу тролейбусного парку — в місті експлуатується 120 машин цієї моделі.

Однак, як каже Микола Луценко, є необхідність в оновленні тролейбусного парку, тому у 2020 році компанія планує зібрати ще 5 нових тролейбусів «VinLine».

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *