Ураження літака – 77%, гелікоптера – до 88%: У Львові успішно опанували ремонт ЗРК «Тор»


На «Львівському радіоремонтному заводі» (ЛРРЗ) в 2020 році успішно опанували ремонт за технічним станом ЗРК 9К330 «Тор».

Наразі підприємство вже перейшло до планових ремонтів мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор».

Про це повідомляє УМП з посиланням на пресслужбу ДК «Укроборонпром».

Випробування відремонтованих комплексів на полігоні «Ягорлик», розташованому в Херсонської області, довели належну якість робіт, які виконали фахівці підприємства, та високу ефективність бойових машин.

Його вдалося виконати завдяки наполегливій праці фахівців заводу. Суттєву допомогу львів’янам надали колеги по Концерну: державні підприємства «Генератор», «Оризон-Навігація», «НДІ «ШТОРМ» і «Балаклійський ремонтний завод», – прокоментували освоєння ремонту в «Укроборонпромі»

У 2021 році львівське підприємство планує продовжувати ремонт за технічним станом зенітних ракетних комплексів «Тор».

Про повернення на озброєння мобільних зенітних ракетних комплексів малої дальності 9К330 «Тор» стало відомо у лютому 2019 року, тоді інформацію про це озвучив Головнокомандувач ЗСУ – Начальник Генерального штабу ЗСУ Віктор Муженко.

Окрім зенітно-ракетні комплексів «Тор» на озброєння мали повернутися і «Куби» для озброєння підрозділів протиповітряної оборони Сухопутних військ ЗС України.

Вперше про повернення цех систем стало відомо у травні 2018-го року, за тією інформацію загалом Україна поверне до строю шість типів зенітно-ракетних комплексів.

Мобільний зенітний ракетний комплекс малої дальності 9К330 «Тор»

Компактна функціонально завершена і технічно досконала тактична одиниця.

Ймовірність ураження літака однією ракетою з «Тор» наближається до 77%, гелікоптера – до 88%, безпілотного літального апарату – до 95%.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *