«Укрспецтехніка»: на випробуваннях МВС українські засоби РЕБ з БПЛА виявилися кращими за британські


За результатами випробування МВС України, спеціалісти прийшли до висновку, що українські засоби РЕБ з БЛА є кращими за британські.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Оборонно-промисловий кур’єр.

Коментар заступника голови правління ХК «Укрспецтехніка» М. Г. Прохоренко:

Хочу зазначити, що на тлі розрекламованого зарубіжного зразка комплексу боротьби з БПЛА, виробництва Великобританії, наші вітчизняні комплекси були на висоті та з завданнями впоралися. Наявність моніторингу частотного діапазону дозволило вітчизняним комплексам боротьби з БПЛА виявляти їх ще на етапі передстартової підготовки та формувати перешкоди в необхідних діапазонах. Представлений дорогий комплекс Великобританії, віддаючи йому належне, виглядав презентабельно, але на жаль, не впорався з поставленим завданням і показав свою неспроможність у боротьбі з БПЛА поля бою і тактичної ланки. Його можливість обмежилася здатністю нейтралізації комерційних дронів на відстані 500-600 м.

Виникає логічне запитання: навіщо займатися, витрачати час, а головне кошти на просування і рекламу таких зарубіжних зразків озброєння. У країні є свої світлі голови та виробники високотехнологічної зброї, яка за своїми технічними характеристиками значно перевищує зарубіжні аналоги. Не треба забувати, що ми є державою, яка перебуває в стані війни з сильним і технічно оснащеним ворогом. Засоби вітчизняної РЕБ, які були представлені на презентації, давно застосовуються Збройними силами України в бойових умовах і не раз довели свою спроможність і ефективність. Сподіваюся, що після презентації у присутніх представників силових структур України не залишилося ні грама сумніву в перевазі вітчизняних засобів боротьби з БПЛА. Іншого результату не може бути.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.