Укрлендфармінг інвестував 2 млн грн в нову лінію з виробництва комбікорму


Підприємство ТОВ «СП «Весна 21», що входить в Групу компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming) українського бізнесмена Олега Бахматюка, інвестувало в нове обладнання для комбікормового виробництва 2 млн грн. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Зазначається, що підприємства Групи компаній “Укрлендфармінг” забезпечують повний ланцюжок виробництва в агро-бізнесі: від вирощування зерна, доробки зерна на елеваторних потужностях (очистка, сушка, зберігання) та виготовлення кормів до відгодівлі цим кормом великої рогатої худоби, свиней і курей.

Отже, модернізація дозволить виробляти гарантовано якісні корма для кур-несучок на підприємствах агрохолдингу “Авангард”, а отже отримувати яйця найвищої якості.

Загалом комбікормовий завод СП “Весна 21” виробляє біля 200 тисяч тонн кормів на рік і є основним постачальником комбікормів для курей основних птахофабрик, які входять в агрохолдинг “Авангард”. Раніше підприємство закуповувало на ринку соєву олію і соєву макуху, які є  інгредієнтами для кормів, а із запуском нової лінії завод зможе самостійно виготовляти їх з власної сировини. Нова лінія із  виробництва олії соєвої та соєвої макухи запрацює вже в кінці лютого, – йдеться в повідомленні.

Довідка

AVANGARDCO IPL – найбільший в Європі виробник курячих яєць, яким володіє Група компаній Укрлендфармінг (Ukrlandfarming). Група компаній налічує більше 300 підприємств, на яких в 600 населених пунктах України працюють більше 30 тис. осіб.  «Укрлендфармінг» є найпотужнішим в Україні вертикально інтегрованим аграрним холдингом, що керує найбільшим в країні і восьмим у світі банком родючого чорнозему загальною площею 570 тис. Га. Група представлена в 22 з 24 областей України та займається виробництвом зерна, м’яса, молока та яєць. Власником групи є бізнесмен Олег Бахматюк.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *