Україна відновлює програму з модернізації літаків Ан-32 ВПС Індії без російських комплектуючих


Індія та Україна досягли домовленості про відновлення призупиненої раніше програми модернізації турбогвинтових військово-транспортних літаків Ан-32, які належать ВПС Індії. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на 2000.ua.

Зазначається. що українській стороні вдалося розробити альтернативи російським системам, що використовувались на цих літальних апаратах.

Згідно з повідомленням офіційних джерел, програма переобладнання 65 літаків Ан-32 розпочнеться негайно, процес займе від 3 до 4 років, а всі роботи будуть здійснюватися на ремонтній базі ВПС Індії в Канпурі (розташованому в 495 км на південний схід від Нью-Делі) з використанням поставленого з України обладнання та запчастин.

Довідка

У 2009 році Міністерство оборони Індії підписало з урядом України контракт вартістю $ 400 млн на переоснащення 105 транспортних літаків Ан-32 (модернізацію турбогвинтових двигунів АІ-20 розробки Івченко-Прогрес) та оснащення просунутою бортовою електронікою, навігаційним і комунікаційним обладнанням. З 2016 року українська сторона завершила виконання основної частини контракту.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.