Українське командування карає своїх за “свистком” ОБСЄ – ІС


555За оперативними даними групи «Інформаційний Опір», в зоні АТО представниками українського командування розпочато «полювання на відьом» в контексті звинувачень з боку ОБСЄ українських військ в обстрілі центру Донецька з танків, нібито 18 липня. Зокрема, пошук «винних» в українських підрозділах супроводжується безпрецедентним тиском на солдатів і офіцерів з боку окремих представників українського генералітету, а також погрозами порушення кримінальних справ.

У зв’язку з чим ми, група «ІС», вважаємо за необхідне заявити про неприпустимість подібних дій з боку представників українського командування.

Ми не коментуємо звинувачення з боку ОБСЄ – ця структура, що позиціонує себе як «незалежних спостерігачів» (але чомусь постійно грає на користь агресора в особі РФ) давно дискредитувала себе. Але представники українського генералітету повинні хоча б заради інтересу перед подібним «розбором польотів» мигцем поглянути на ТТХ танкових озброєнь, раз вже під час навчання у військових училищах та академіях у них не було на те часу або бажання.

Зокрема, згідно з «даними ОБСЄ», вогонь вівся з танкових гармат з території, підконтрольній українській стороні – з району н.п. Піски (11 км від Донецька) і н.п.Первомайське (17 км від Донецька). У світі не існує танкових гармат (у т.ч. у вигляді перспективних зразків), здатних вести вогонь на такій дистанції (дальність стрільби з 125-мм гармати модернізованого Т-64БМ “Булат” українських військ: снарядами – до 2,5 км, ПТУР “Комбат” – до 5 км, при цьому, за “даними ОБСЄ”, вогонь вівся снарядами).

Загалом ми вважаємо неприпустимим у дисциплінарній практиці збройних формувань України орієнтуватися на заяви структури, яка відрізняється наданням заангажованої, необ’єктивної інформації, і битком набита представниками держави-агресора.

Одночасно відзначається патологічна тяга командування сил АТО до т.зв. «дотримання Мінських домовленостей», що полягає в найсуворішому заборону українським військам відкривати у відповідь вогонь у разі обстрілів (в т.ч. з важких озброєнь) з боку формувань російсько-терористичних військ. Ми впевнені, що ця заборона мала би сенс виключно в разі дотримання Мінських домовленостей з боку бойовиків, російських найманців і військовослужбовців ЗС РФ – при тому, що українські війська і так протягом півроку не демонструють ніякої активності. У даній же ситуації, коли російсько-терористичні війська постійно роблять спроби наступальних дій і ведуть перманентні обстріли по всій лінії розмежування, подібна політика військового керівництва веде до подальшої втрати територій, підконтрольних України, і розростанню виразки російської зарази на тілі нашої країни.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *