Український супутник “Січ-2-30” готовий до відправлення в США


Джерело: Defense Express.

Український супутник дистанційного зондування Землі “Січ-2-30”, виготовлений спеціалістами ДП “Конструкторське бюро “Південне” ім. М. К. Янгеля”, успішно пройшов всі заплановані випробування та готовий найближчими днями відправитись на пускову базу на мисі Канаверал (штат Флорида, США).

Працівники та спеціалісти ДКАУ й КБ «Південне» спрацювали без відхилень від графіку, а всі параметри супутника відповідають поставленим технічним вимогам.

“Вже у США будуть проведені роботи з підготовки супутника до запуску та його стикування із ракетою-носієм. Запуск супутника заплановано на 10 січня 2022 року”, – повідомив повідомив голова Державного космічного агентства України Володимир Тафтай.

Нагадаємо

Космічний апарат “Січ-2-30” має стати першим з запланованого проектом Космічної програми на 2021-2025 роки орбітального угрупування українських супутників (ще шість апратів).

Цей супутник призначений для одержання цифрових зображень поверхні Землі у видимому й ближньому інфрачервоному діапазонах довжин електромагнітних хвиль, а також для моніторінгу параметрів магнітосфери Землі й має роздільну здатність 7,8 м (на один піксел) при охоплені смуги у 46,6 км.

“Січ-2-30” спочатку планували вивести на орбіту у грудні цього року за допомогою американської ракети-носія Falcon-9. Однак компанія SpaceX перенесла запуск на наступний рік.

Український супутник дистанційного зондування Землі “Січ-2-30” готують до перевезення в США на КБ “Південне”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *