Український фільм “Атлантида” отримав перемогу на Венеційському кінофестивалі


Фільм українського режисера Валентина Васяновича переміг у програмі “Горизонти” на Венеційському кінофестивалі.

Про це повідомляє Венеційський кінофестиваль у twitter, передає Еспресо.

Атлантида– це смілива арт-хаузна стрічка, участь у якій взяли лише непрофесійні актори – ветерани АТО, волонтери, солдати ЗСУ і навіть судмедексперти.

“Це антиутопія. Про результати війни з Росією. Зрозуміло, ми виграли, але отримали повністю непридатну для життя територію. Головний герой повертається з війни додому. Заводи закриті, інфраструктура знищена, вода отруєна. Він хоче залишитися там і шукає мотивацію, яка його утримає на цій території. Кінець умовно щасливий і дає надію”, – розповів режисер стрічки Валентин Васянович.

Довідково:

  • Горизонти” – це одна з офіційних програм Венеційського кінофестивалю, друга за престижністю після основної.

Головну нагороду в основній програмі кінофестивалю здобув “Джокер” із Хоакіном Феніксом. А гран-прі вручили новій стрічці Романа Поланскі “Офіцер і шпигун”.

Нагадаємо:

Вітчизняна кіноіндустрія розвивається і інтегрується у світовий кінопростір:Україна представить кінопавільйон у Каннах.

“Це своєрідний заклик до закордонних кінематографістів, що підсумовує мету павільйону — продемонструвати горизонт можливостей для роботи над фільмами в Україні та залучити нових партнерів. “

“За всі роки незалежності не було такого вибуху українських фільмів, як за останні роки. Разом з тим і стрімко зростають гонорари причетних до створення фільмів. Раніше були проекти, але 99% із них мали російський вплив, «який виходив з того, що Росія формувала нашу індустрію». “

«Ми врешті решт в себе вдома знімаємо кіно, залучаємо найкращих українських і голлівудських акторів. І це я вважаю ще один напрямок, який ми можемо розвивати, тим більше, що міжнародні партнери охоче беруть у цьому участь.”

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.