Український еко-стартап названо одним із найкращих у світі


Українська компанія Effa ввійшла до п’ятірки кращих стартапів світу в сфері клімату на конкурсі в Німеччині. Українці презентували одноразову зубну щітку, виготовлену з переробленого паперу та екологічно чистих матеріалів, які не наносять шкоди природі.

«Ми дуже молоді, але вже зробили перші прототипи, отримали перші великі замовлення з Європи та розпочали процеси сертифікації і патентування», – говорить співзасновниця Effa Дар’я.

Щітки Effa, за словами розробників, прості у використанні, дешеві та стильні. Вони насамперед стануть у нагоді тим, хто багато подорожує, не шкодячи природі. Щодня готелі та авіалінії викидають приблизно 6 тонн пластикових одноразових щіток, говориться на сайті конкурсу.

«Для нас це великий крок уперед, – ділиться Дар’я, – і шанс представити Україну на GGF Forum вже завтра перед 300 глядачами, інвесторами та науковцями і привернути увагу до України від усього світу».

Детальніше: https://ukrainian.voanews.com/a/zubna-shchitka-effa-ukrainskyi-startap-finalist-konkursu-v-nimechchyni/4455482.html

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *