Український бронеавтомобіль “Варта” рятує життя воїнів


🦾 Бронеавтомобіль «Варта» з українськими військовими потрапив під артилерійський обстріл під Бахмутом, але вцілів!
Про це повідомляє військовий кореспондент Андрій Цаплієнко.

▫️Автомобіль вивозив снайперську групу після виконання бойового завдання зі знешкодження живої сили противника в місті Бахмут. Ворог завдав артилерійського удару по автошляху поблизу села Іванівське. Внаслідок влучання снарядів бронеавтомобіль отримав пошкодження від уламків та вогню.

▫️Втім, бронекапсула вціліла і водієві вдалося доставити групу військових в точку дислокації живими та неушкодженими, – написав він.

📍А тепер трохи історії створення бронеавтомобіля Варта. І ми нагадаємо вам, як у 2019 році Зеленський привів свою “команду професіоналів”, і що ця команда говорила про нашу “Варту”. Далі відео.

Данилюк (той, що секретар РНБО після Турчинова) заступивши на посаду, з’їздив в зону ООС і відразу розкрив рота з критикою бронеавтомобіля Варта. Сказав, що йому стало погано через дві хвилини їзди в цьому бронеавтомобілі. Вкачало, мабуть.

Цей бронеавтомобіль вперше представили у 2015-му. З того часу він пройшов кілька модифікацій і у 2018-му уже 8-ма модернізація була представлена на виставці “Зброя та безпека“.

За цей час її вже стали експортувати в Нігерію, Саудівську Аравію. “Варту” представляли на міжнародній виставці IDEX 2019 у Абу Дабі.

А цьому інспектору щось в жопу муляє.
Цього дня він був з Полтораком на державних випробуваннях “Вільхи“. Страшно подумати, що йому там не так, може вуха позакладало, чи ще якісь дискомфорти сталися.

Вільха – новий, наш, власний, УКРАЇНСЬКИЙ ракетний комплекс, прийнятий вже тоді на озброєння ЗСУ. Теж мав іноземних замовників.

І ці всі досягнення української оборонки відбулись під час ведення війни. Війни з нуля, який ми мали у 2014-му.

Це пізніше в України своя крилата ракета навіть з’явилась.

– Даааа, не лімузін, не лімузін…. тут муляє, там гепає, сям тріщить… – сказав Данилюк.

==================
Спеціалізований бронеавтомобіль створений щоб захистити бійців при раптовій атаці чи підриві на міні. Він має автоматичну систему пожежогасіння, яка активується вже за 3 мілісекунди після попадання вогню у кабіну, що значно підвищує шанси виживання екіпажу.

Крім того, «Варта» має досить велику живучість, у порівнянні з аналогами. Окрім стандартного бронезахисту від куль та мін, вона має броньований капот із захистом двигуна та систему централізованої підкачки коліс з пулестійкими вставками RunFlat System. Що підвищує шанси самостійної евакуації СБА з поля бою, навіть при значних пошкодженнях.

Крім того, на її базі створено декілька модифікацій – медичну (може перевозити до 12 сидячих чи 4 лежачих поранених), стрілкову (озброюється кулеметами 7,62, 12,7 та 14,5 мм) та протитанкову (озброюється ПТРК).

Уроки для наріту.

За нашими даними, останні поступлення у військо СБА “Варта” були у 2020 році.
“Українська бронетехніка” передала партію цих машин спецпризначенцям.

Криваві уроки для наріту. Начасі.

До відома скалічених кремлівською пропагандою.

Працюємо без парамедиків для підписників.
Рожевих поні, що приходять сюди блукаючи просторами соцмереж, які непритомніють від правди в неначасі, які вколисані і примарафонені, ми не відкачуємо.

Спробуйте, поні, уявити, як боліло всі ці роки тим, хто це розумів в реальному часі, а не прозріває тепер, як випікало зсередини, коли ми бачили нищення здобутків, які дались неймовірною ціною.

Як було важко крокувати разом з нарітом до прірви, яка виднілась з самого початку, з зародків руху “зрадофілів – корисних ідіотів”, яких кремль розкачував, як йому заманеться.

Криваві уроки нації, яка має сусіда вбивцю. Якби ж то тільки довбні їх проходили. Так всіх же втягнули. Сотням тисяч життя відібрали, а мільнонам ненароджених – право прийти в цей світ.

З 2015 по 2018 рік Варта пройшла 8 модифікацій! Вісім! А згадайте,як навколовійськові ікспєрди водили за собою табуни зомбі з наративом: Богдана-фе! Сира! Нептун-тануна! Мокрий! І нікому не треба було виробляти УКРАЇНСЬКУ зброю і доводиит до досконалості.

Захоплюватись іноземною зброєю можна довго.

Але нікому не потрібна стала УКРАЇНСЬКА ЗБРОЯ. Яка часто не поступається іноземній. Яку треба було доводити до досконалості, щоб потім, як вжарить в сраку, не “приймати зі всіх сторін” і не клянчити: Дядя Байден, закрий небо! Бо ми кварталили, кварталили і проєбали!

Миротворець вас повертає у час відродження української оборонки не просто так.
Схоже, більше ніде ви не побачите нагадувань ПРО СВОЄ.
А маючи своє, не потрібно було б питати дозволу у союзників, по якій території і наскільки далеко, ми можемо нищити російських фашистів.

Грім + Нептун = путін капут.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *