Спецпризначенці отримали на озброєння СБА “Варта”


РЕЗУЛЬТАТИ СПІЛЬНИХ РЕФОРМ, ЗАПРОВАДЖЕНИХ ПРЕЗИДЕНТОМ П.ПОРОШЕНКОМ ТА УРЯДАМИ В.ГРОЙСМАНА І А.ЯЦЕНЮКА

Спеціалізовані бронеавтомобілі, виробництва приватної компанії ТОВ Конструкторське-виробниче підприємство “Українська бронетехніка”, спецпризначенці почали отримувати в цьому році, повідомляє “Діфенс Експрес”.

Нагадаємо, бронемашини MRAP “Варта” 4х4, розроблені “Українською бронетехнікою”, вперше були представлені у 2015 році. Після першої презентації СБА вже неодноразово був модернізований (наразі актуальна 10 версія) відповідно до досвіду експлуатації машини.

СІЧЕНЬ 24, 2018

ВІЙСЬКОВОСЛУЖБОВЦІ БАТАЛЬЙОНУ ІМ.КУЛЬЧИЦЬКОГО ОТРИМАЛИ НОВІ БРОНЕАВТОМОБІЛІ «ВАРТА»

ЛЮТИЙ 12, 2020

ВІЙСЬКО ОТРИМАЛО ПАРТІЮ ПОТУЖНИХ НОВИХ БРОНЕАВТОМОБІЛІВ “ВАРТА”

ЖОВТЕНЬ 14, 2019

БРИГАДА ІМЕНІ ЛИЦАРІВ ЗИМОВОГО ПОХОДУ ОТРИМАЛА СУЧАСНІ БРОНЕАВТОМОБІЛІ «ВАРТА»

Як розповів командувач Сил спецоперацій генерал-лейтенант Ігор Луньов, окрім нових бронемашин, підрозділи ССО також отримують й інші новітні зразки озброєння та військової техніки від приватних виробників.

Зокрема, мова йшла про напівавтоматичні снайперські гвинтівки UAR-10 під патрон за стандартом НАТО 7,62х51 від української компанії UKROP, автомати “Вулкан” (військова назва автоматів “Малюк”) виробництва ТОВ “Інтерпроінвест” та безпілотні комплекси Sparrow від ТОВ “НВП Spaitech”.

“Швидкими темпами переоснащуємо підрозділи на сучасні зразки озброєння та техніки вітчизняного виробництва. Це дуже важливо. Ми вже замінили снайперські гвинтівки СВД на українські системи UAR-10, які набагато кращі. Вітчизняні автомати типу “Вулкан”, тактичні безпілотні авіаційні комплекси Sparrow, призначені для ближньої розвідки, гарно зарекомендували себе під час виконання завдань за призначенням. Крайній рік ми вперше отримали бронеавтомобілі типу “Варта”, – розповів Ігор Луньов.

Загалом за ці роки у підрозділи Збройних сил, Національної гвардії України та МВС було поставлено близько 150 таких бронемашин.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *