Українські ЗМІ нам не допомагають так, як це роблять москвинські пропагандони


Українські засоби масової інформації нам не допомагають так, як російські т. зв. ЗМІ.

Більше того, українські нас недолюблюють, а москвинські пропагандони без нас жити не можуть, бояться і люблять до безтями.

Тільки ми оприлюднили попередження для Ватиканського паханату, московити відразу взялись до діла. Переклали, написали і розтиражирували новину по всьому світу, щоб до Папи однозначно дійшло. І зверніть увагу! Ми не платимо їм ні копійки. Вони це роблять з великої любові (до безятми ☝) до Центру “Миротворець” і з альтруїстичних переконань.

Бо, скажемо без зайвої скромності, ніхто так не опікується російськими фашистами, як Центр “Миротворець”. Всі забудуться про російського військового злочинця чи їхнього посіпаку, а в Чистилищі про потвору завжди бережуть пам’ять. Щоб нащадки знали, якою падлюкою був їхній предок.

Москвинські пропагандони навіть з власної волі називають свою країну країною-терористом і відважно повторюють наші застереження.

Нагадуємо, як повідомляв Директор Центру “Миротворець” Роман Зайцев, дійшли до нього чутки, що “один ватиканський штимп на ім’я Vito Grittani має намір зібрати на окупованих російськими фашистами територіях Донеччини якусь пресуху”.

Ще раніше ми попереджали особливо буйних з Ватиканського паханату:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *