Чернігівські туристичні автобуси «Тюльпан» виходять на ринки Євросоюзу


Українські туристичні автобуси виходять на ринки Євросоюзу: компанія Еталон підписала дилерську угоду про постачання туристичних автобусів Еталон А084 до Польщі


Після проходження європейської сертифікації автобуса А084 «Тюльпан» їх будуть продавати в Польщі та інших країнах Європи. Про це в інтерв’ю ЦТС розповів президент корпорації «Еталон» Володимир Бутко, повідомляє Ukraine Now.

За словами Бутко, дилерську угоду про постачання автобусів А084 «Тюльпан» в Польщу вже підписано. Автобуси також планують поставляти в інші країни східної Європи – Болгарію, Словаччину, Румунію, Литву, Латвію і Естонію. Що до Польщі, то туди планують поставити не менше 50 автобусів протягом року після завершення сертифікації.

Володимир Бутко повідомив, що автобус відповідає стандарту Євро-6. Його уже впродовж року сертифікують в Іспанії.

Ми пройшли практично всі випробування,та приблизно в квітні ми повинні отримати сертифікат на автобус, – зазначив Бутко.

Автобус А084 «Тюльпан» – нова розробка Чернігівського автозаводу. Автобус може використовуватися для туристичних поїздок і регулярних міжміських рейсів. Кузов – власна розробка філії «НДІ автомобілебудування» ТОВ «Чернігівський автозавод». Шасі – DAF LF. Автобус оснащений 4,5 літровим турбодизельним двигуном PACCAR PX-5 потужністю 213 к. с. і механічною 6-ступінчастою коробкою передач ZF. Довжина автобуса – 10 метрів, в салоні – 37 посадкових місць.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *