Українські спецслужби знищили цілий танковий підрозділ РФ


“За всі тридцять років незалежності СБУ, ГУР та інші спецслужби не проводили таких спецоперацій, які ми проводили на окупованих територіях і, може, в Росії,” – Роман Червінський.

У 2018 році українським спецслужбам вдалося знищити танковий підрозділ Російської Федерації. Для цього вони знайшли людину, яка замінувала бойові машини.

Про деталі цієї спецоперації розповів український розвідник, полковник запасу Збройних сил України Роман Червінський.

18 листопада 2018 року на території Торецького полігону стояв російський танковий підрозділ, який складався з 10 танків. Серед цих танків був один експериментальний російський танк, Т-72, обладнаний більш високими технологічними деталями. Серед них – нічне бачення та автоматичне прицілювання.

Ексрозвідник пояснив, що цей танк відправили до бойових умов для експерименту. Військовики РФ хотіли подивитися, як він поводиться в бою.

“Ми знайшли людину, яка зайшла з нашої території на той бік, замінувала всі ці 10 танків і підірвала їх.”

Нагадаємо, самого Червінського звільнили після спецоперації із затримання фігуранта справи про аварію малайзійського літака Boeing 777, колишнього начальника “бригади протиповітряної оборони ДНР” Володимира Цемаха. Розвідник припустив, що це зробили за наказом російського президента Володимира Путіна, який нібито вимагав передати Цемаха Росії в обмін на українських моряків.

Джерело: Обозреватель.

Читайте велике інтерв’ю Романа Червінського:

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.