Українські Bayraktar TB2 декілька діб «працюють над Тендрівською косою»


Українські безпілотні ударні літальні апарати Bayraktar TB2 декілька діб працюють на військово-морському полігоні ВМС ЗСУ над Тендрівською косою.

Про це повідомляє Мілітарний.

Обсяг тренувань які проводять у національному флоті на цьому полігоні доволі широкий – від висадки десанту до артилерійських стрільб, а з останніх – саме тут проходили випробування бронетранспортеру БТР-4 адаптований для морської піхоти.

Нещодавно Туреччина задіяла свої ударні безпілотні літальні апарати Bayraktar TB2 проти морських цілей на навчаннях Mavi Vatan-2021, тому є велика вірогідність, що українські БПЛА також відпрацьовували удари на полігоні.

 Маршрути польоту українських ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 на Тендрівській косі 26 березня 2021 року Зображення: Twitter/360°Radar

За маршрутом польоту видно, що здебільшого БПЛА літали над водною частиною полігону та лише декілька разів кружляли над самою косою.

Нагадаємо, що Командувач ВМС ЗС України контрадмірал Олексій Неїжпапа розказав, що до кінця року національний флот поповниться ударними безпілотними літальними апаратами Bayraktar TB2.

Нагадаємо, 14 грудня 2020 року між Україною й Туреччиною було підписано угоди про передачу технологій та виробництво корветів типу «ADA» й ударних безпілотних авіаційних комплексів типу «Bayraktar» в інтересах ВМС ЗСУ.

Серед завдань ставиться висвітлення надводної обстановки в Азовській і Чорноморській операційних зонах, видачі цілевказівок, здійснення вогневого ураження противника, як на морі, так і на суші.

БПЛА Bayraktar TB2 розробила та виготовляється компанією Baykar Makina та постачається на озброєння низки країн, серед яких Туреччина, Катар, Україна, Азербайджан.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *