Українське ігристе вино визнали кращим на міжнародному конкурсі


В кінці лютого були оголошені результати міжнародного дегустаційного конкурсу PAR Wine Award Dusseldorf 2020.

Українське витримане ігристе ARTWINE BRUT ROSE отримало найвищу нагороду і стало єдиним в категорії TOP GOLD.

Про це повідомляється на офіційному сайті конкурсу.

Всього ігристі вина компанії Artwinery (раніше «Артемівський завод шампанських вин») за підсумками даного конкурсу завоювали 2 золота і 3 срібла.

Artwinery – унікальний найбільший виробник ігристих вин в Європі. Все виробництво розташоване на глибині понад 72-х метрів під землею в м Бахмуті. Рекордна площа винних сховищ досягає понад 25 гектарів. Всі вина витримуються в пляшках по старовинному класичному французькому методу Шампенуа.

«Це більше ніж перемога компанії Artwinery, це перемога для всієї виноробної галузі України. В цьому році, на топовом галузевому конкурсі, наше ігристе стало єдиним представником з України та за звання “кращого” боролося з провідними виробниками з країн Європи», – коментує Ігор Толкачов, генеральний директор компанії Artwinery.

Нагадаємо: ВАРТО ПИШАТИСЯ: ЯК УКРАЇНСЬКІ ВИНОРОБИ ВІДНОВИЛИ СВОЄ ВИРОБНИЦТВО МАЙЖЕ З НУЛЯ ПІСЛЯ ВТРАТИ КРИМУ ТА ЗАВОЮВАЛИ ПРЕСТИЖНІ МІЖНАРОДНІ НАГОРОДИ ТА ВІДЗНАКИ

Окрім того, друге “золото ” компанія взяла за рожеве ігристе преміальної лінійки GRAND ARTINERO, витримане 24 місяці.

Ще трьома срібними медалями були відзначені ARTWINE BRUT NATURE, ARTINERO MUSCAT SEMI-SWEET і ARTINERO WHITE BRUT.

Варто зазначити, що преміальні ігристі вина торгових марок Artinero, Grand Artinero і Artwine з тривалою витримкою від 12 до 60 місяців раніше були відзначені іншими нагородами в міжнародних конкурсах London Wine Competition і Decanter.

Джерело

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *