Українська розробка: Унікальний шолом доповненої реальності для військової бронетехніки


Українська компанія LimpidArmor представила свою інноваційну систему доповненої реальності для бронетехніки – Land Platform Modernization Kit. Третя версія вітчизняної розробки дозволяє оператору, за допомогою спеціального шолома, бачити все, що відбувається назовні броньованої машини в он-лайн режимі, телеметрію всіх систем, статуси завдання, цілі, а також інтерактивні підказки розміщення дружніх та ворожих одиниць. Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Ukrainian Military Pages.

Нова система складається з восьми телекамер з оптичною стабілізацією, які розташовані на корпусі машини й дають огляд на 360 градусів, а також спеціального шолома доповненої реальності. Завдяки унікальному програмному забезпеченню, відео з зовнішніх камер особливим чином «склеюється» в режимі реального часу та дає оператору єдину та якісну картинку. Додатково, Land Platform Modernization Kit здатна виводити на внутрішній екран шолома інформацію з систем транспортного засобу, а також різноманітні інтерактивні підказки. Система дозволяє підключатися до СУО бойової машини або приймати дані з БПЛА. До того ж розробка вже пройшла бойове тестування весною цього року на танковому полігоні «Десна».

Варто відзначити, що нова розробка може встановлюватися не тільки на будь-який тип бойових машин, а й на цивільний транспорт. Крім того, продукт LimpidArmor відповідає стандартам НАТО, а сама компанія має членство в робочій групі при технічному комітеті альянсу з питань стандартизації систем доповненої реальності для наземних платформ.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.