Модернізований Т-72АМТ проходить етап випробувань – стрільба керованою ракетою “Комбат” (раніше такої можливості Т-72А не мав)


На одному з військових полігонів ЗС України тривають випробування танку Т-72АМТ. Це глибока модернізація Т-72, “ашки”. Проект реалізовано Київським бронетанковим заводом у тісній співпраці з Міністерством оборони – а саме, з Центральним бронетанковим управліннням ЗС України.

Про це повідомляє Defense Express з посиланням на фейсбук Сергія Згуреця.

Модернізація охоплює усі складові – захищеність, мобільність, вогневі спроможності, командну керованість.

Новий вигляд танку, серед іншого, передбачає встановлення на танк приладів нічного бачення з електронно-оптичними перетворювачами третього покоління, нічного прицілу 1К13 з можливістю ведення вогню керованою ракетою «Комбат», двигуна В-84-1 замість В-46, нового динамічного захисту, радіостанцій Aselsan, навігаційної системи СН-3003 «Базальт»; ведучих коліс з гусеницями та відкидними щитками по типу Т-80.

На відео, яке було знято на полігоні, представлено один з етапів випробувань Т-72АМТ – стрільба керованою ракетою “Комбат”. Раніше такої можливості Т-72А не мав.

Цікаво, що за цим етапом випробувань спостерігала військва делегація з Польщі. У поляків стоїть завдання модернізації значної кількості власних Т-72, якими будуть оснащуватися нові бригади территоріальної оборони. Окремі рішення, які були реалізовані фахівцями Київського бронетанковго заводу, полякам сподобалися. Тож є сподівання, що Т-72АМТ матиме як українські, так і міжнародні перспективи.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.