Україна єдина країна, яка без членства в НАТО отримала інструкторів з тактичної медицини сертифікованих за стандартами Альянсу


Україна стала єдиною країною, яка без членства у НАТО отримала військових інструкторів з тактичної медицини (ТССС), сертифікованих за стандартами Альянсу.

Воїни однієї з частин ССО України протягом кількох тижнів на базі Навчально-тренувальний центр Сил спеціальних операцій ЗСУ проходили курс, організований партнерами з Литви.

Про це йдеться на фейсбук сторінці Командування ССО України.

Tactical Combat Casualty Care або ТССС – стандарт надання первинної медичної допомоги пораненим під час бойових дій. Він був розроблений у 90-х роках задля забезпечення потреб Командування спеціальних операцій США. Принципи ТССС регулярно оновлюються відповідальними підрозділами Агенції з охорони здоров’я (DHA) Міністерства оборони Сполучених Штатів.

Повідомляється, що заняття, відбувалися із застосуванням сучасного обладнання, що максимально створювало умови, наближені до бойових.

Зокрема, вояки тренувалися надавати допомогу на інтерактивних рухомих манекенах, що імітували поранених бійців у різних станах і якнайкраще забезпечували взаємодію бойових медиків з “пацієнтами”.

Литовські колеги привітали наших воїнів ССО України з успішним завершенням курсу і вручили їм відповідні сертифікати.

Цей документ надає випускникам право на підготовку і сертифікацію інших інструкторів курсу TCCC за нормами Північноатлантичного Альянсу.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *