Україна розпочинає серійне виробництво ракетного комплексу «Вільха»


Очільник Міністерства оборони Степан Полторак розповів про початок серійного виробництва ракетного комплексу “Вільха” в інтерв’ю виданню «Урядовий кур’єр».

Військовослужбовці натхненно сприймають новини про оновлення парку озброєння й техніки.


І нам є чим їх ( військовослужбовців – прим.редакції) порадувати в цьому сенсі. У грудні ми отримали додатковий ресурс — 4 мільярди гривень на закупівлю нових зразків ОВТ. Уже починаємо серійне виробництво ракетного комплексу «Вільха». Тривають дослідницько-конструкторські роботи у багатьох інших проектах, які значно підвищать наші спроможності, – заявив Степан Полоторак.

Нагадаємо: Український ракетний комплекс “Вільха” прийнятий на озброєння, також він буде поставлятись іноземному замовнику.

Довідка.

«Вільха» — український ракетний комплекс з коригованим боєприпасом калібру 300 мм. Розроблений на основі радянської реактивної системи залпового вогню 9К58 «Смерч». Прийнятий на озброєння української армії у 2018 році. [

Над створенням комплексу працювало близько п’ятнадцяти підприємств українського оборонно-промислового комплексу. Насамперед це ДержККБ «Луч» — головний виконавець проекту за державним оборонним замовленням. Серед інших важливих учасників — Павлоградський хімічний завод, який розробив та виготовив нове сумішеве паливо для двигунів «Вільхи», підприємство «Артем», на устаткуванні якого виготовляють корпуси для ракет, «Оризон-Навігація», що спеціалізується на системах супутникової навігації, та інші.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *