Український ракетний комплекс “Вільха” прийнятий на озброєння, також він буде поставлятись іноземному замовнику


Український ракетний комплекс “Вільха” прийнятий на озброєння, крім того у нього з’явився іноземний замовник, – про це заявив генеральний директор КБ “Луч” Олег Коростельов в інтерв’ю кореспонденту Цензор.НЕТ .

Його спрямовано в серійне виробництво і стосовно цього вже укладено відповідну угоду. Окрім цього у “Вільхи” буде іноземний замовник. Адже ми не просто зробили одноіменну ракету для застосування на базі старої радянської РСЗВ “Смерч”. Ми змінили в ній усю систему наведення”, – сказав директор КБ “Луч”.

Разом з тим, Олег Коростельов повідомив, що отримує від військових гарні відгуки про інші розробки КБ “Луч”, а саме “Стугна” і “Корсар”, які вже прийняті на озброєння та знаходяться в зоні бойових дій.

– Ну ось, буквально перед нашою з вами розмовою, мені подзвонили і розповіли про один випадок на передовій. Стояв в полі стовп, а на ньому – камера, яка знімала все, що відбувалося на наших позиціях. Так ось, за допомогою ПТРК “Корсар” на відстані двох кілометрів, цей стовп вдалося збити. Це високоточна зброя, яка спроектована таким чином, щоб протитанкова ракета залітала в кватирку. Я переконаний, що наш ПТРК “Корсар”, завдяки своїм бойовим якостям, незабаром зацікавить іноземних замовників і стане таким же відомим у всьому світі, як протитанковий комплекс “Стугна”, – сказав Коростельов.

Також він зазначив, що “Стугною” вже цікавляться представники Саудівської Аравії і ряду інших країн, у тому числі і європейських.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *