У ЗСУ відпрацьовують тактику застосування ПТРК Javelin: Кожну з бригад, яка заходитиме в район ООС, підсилюватимуть «Джавелінами» – Хомчак


У ЗСУ на базі однієї з бригад, відпрацьовується тактика застосування ПТРК Javelin. В подальшому заплановано оснащення кожної з бригад у складі Операції об’єднаних сил цими протитанковими ракетними комплексами.

Про це в інтерв’ю АрміяInform розказав Головнокомандувач ЗСУ генерал-полковник Руслан Хомчак, передає Український мілітарний портал.

Щодо кількості розрахунків, котрі планується підготувати Головнокомандувач ЗСУ не розказав, зіславшись на державну таємницю.

Нагадаємо, за останній місяць в Україну прибули дві партій ПТРК Javelin.

«Скажу лише, що в подальшому кожну з бригад, яка заходитиме в район ООС, підсилюватимуть «Джавелінами», – прокоментував Руслан Хомчак

Ще у 2018 році з’явилась інформація про майбутнє комплектування Десантно-штурмових військ ЗС України новими бронетранспортерами та протитанковими ракетними комплексами, в тому числі й Javelin.

Перед цим весною 2018-го року до України прибула перша партія протитанкових ракетних комплексів Javelin та невдовзі вони були випробувані на одному з військових полігонів.

Крім того він додав, що під час підготовки цієї бригади до чергової ротації буде відпрацьовано  застосування ударних безпілотних літальних апаратів Bayraktar TB2 з бойовим ураженням цілі.

Зараз українські ударні безпілотні літальні апарати проводять тренувальні польоти, а їх екіпажі набувають необхідних для бойового застосування навичок.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *