У Миколаєві відкрили Школу морського піхотинця


У Миколаєві на базі Навчального центру Військово-Морських Сил Збройних Сил України розпочала своє формування Школа морського піхотинця.

Про це повідомляє пресслужба Командування морської піхоти.

Звертаючись до присутніх на урочистостях офіцерів та сержантів новоствореної школи, контр-адмірал Олексій Неїжпапа зазначив, що серед головних пріоритетів у діяльності українських ВМС є підготовка особового складу, і сьогодні цьому питанню приділяється особлива увага.

– Ми можемо побудувати кораблі, отримати сучасну військову техніку, але без вмотивованих, патріотичних та підготовлених людей ця техніка ніколи належно не виконає поставлених завдань. Саме тому створення Школи морського піхотинця є черговим кроком на шляху розбудови професійної національної морської піхоти та флоту, – підкреслив командувач Військово-Морських Сил.

Також він наголосив на тому, що завдання Школи полягає у підготовці морських піхотинців за стандартами НАТО, які готові йти у бій та перемагати.

– Ви маєте сформувати справжніх воїнів з особливим світоглядом, тих, хто в екстремальних умовах зможе приймати правильні рішення, вести за собою. Я розумію, що попереду ще багато важкої праці, але ворог й досі біля наших кордонів, його війська окуповують наші території, тому з першого дня ви повинні працювати на повну потужність. Російська імперія завжди намагалася нас знищити, і наше з вами спільне завдання зробити так, щоб, ця спроба, яка розпочалась у 2014 році, стала останньою, – додав контр-адмірал Олексій Неїжпапа.

Слід зазначити, що начальником Школи морської піхоти було призначено досвідченого бойового офіцера, морського піхотинця Ігоря Куцара, якому під час урочистостей командувач ВМС ЗС України присвоїв чергове військове звання “підполковник”.

Також присутні вшанували хвилиною мовчання українських героїв, які віддали своє життя захищаючи нашу державу на сході країни.

Навчання у Школі морського піхотинця триватиме трохи більше ніж три місяці за модульним принципом. Дисципліни різні: топографія, тактика, психологія, вогнева підготовка тощо. Найбільш інтенсивні заняття проходитимуть з фізичної, морської, повітрянодесантної підготовки, розвідувальної підготовки, виживання та протидії саморобним вибуховим засобам.

За словами підполковника, Ігоря Куцара, після завершення навчання кожний морський піхотинець володітиме всіма видами стрілецької зброї, вмітиме керувати всіма видами техніки, яка стоїть на озброєнні у підрозділах морської піхоти.

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *