У ЗСУ підготували близько 25 гелікоптерів для ведення бойових дій вночі


Джерело: Мілітарний.

У Збройних Силах України підготували близько 25 гелікоптерів для ведення бойових дій вдень та вночі.

Про це на брифінгу повідомив радник командувача Сил логістики Збройних Сил України зі зв’язків з громадськістю Іван Гаврилюк.

Для цього закуплено близько 70 комплектів захисних шоломів та окулярів нічного бачення іноземного виробництва. Мова йде про захисні шоломи HGU-56/P RWH та окуляри нічного бачення F-4949.

Закупівля дозволила обладнати близько 25 гелікоптерів різних типів Повітряних Сил ЗС України та Армійської авіації Сухопутних військ ЗСУ.

Прилади нічного бачення серії F4949

Прилад нічного бачення ANVIS-9 (F4949 SERIES) Фото: ownthenight.com

Виготовляються американською компанією Harris та є стандартними системами для забезпечення нічних польотів у Повітряних силах США.

F4949 оснащується електронно-оптичним перетворювачем (ЕОП) третього покоління, що забезпечує високу роздільну здатність і посилення фотосигналу в ближній інфрачервоній області спектра і виняткову надійність.

Ще на початку минулого року повідомлялось про підготовку льотчиків українських гелікоптерів Мі-8, зі складу миротворчого континенту ООН у ДР Конго, до бойових дій вночі. Окрім тренувань у темну пору доби, завдання ускладнювалось розташуванням летовища «Гома» у гірських умовах.

Політ на гелікоптері Мі-8 вночі у ДР Конго Фото: 18 окремий вертолітний загін

Donate to Myrotvorets

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *